ОБЛАСНА МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ "МИСТЕЦТВО ОДНОГО СЕЛА"

22 листопада 2018

Відкриття виставки робіт народних майстрів с. Крупове Дубровицького району

– проект «Обласна мистецька акція», спільно з обласним центром народної творчості – 22/11/2018.

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КЗ «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ» РОР

КЗ «РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ» РОР

Прес-реліз

З 22 листопада по 7 грудня 2018 року у приміщенні комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради з метою збереження, розвитку та популяризації творчості сільського населення відбудеться обласна мистецька акція «Мистецтво одного села» с. Крупове Дубровицького району.

Урочисте відкриття відбудеться 22 листопада о 13:30 год.

Організатори обласної мистецької акції: управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, комунальний заклад «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради, відділ культури і туризму Дубровицької районної державної адміністрації.

На виставці буде представлено старовинний побутовий реманент, традиційний серпанковий стрій с. Крупове, роботи заслужених майстрів народної творчості Рабчевської Ніни Михайлівни, Кот Уляни Петрівни, Дем’янець Ніни Мусіївни, Стельмашук Любові Василівни, а також майстринь-ткаль Придюк Ольги Миколаївни, Придюк Зінаїди Володимирівни, Герасимчук Раїси Миколаївни, Герасимчук Олени Павлівни, Герасимчук Любові Адамівни, Рабчевської Ніни Петрівни, Рабчевської Ніни Іванівни, Придюк Галини Адамівни, Бернацької Тетяни Яківни, Герасимчук Інни Федорівни, роботи художника-аматора та різьбяра Мозоль Олександра Миколайовича. Під час відкриття виставки глядачі зможуть побачити майстер клас з серпанкового ткацтва.