ВИСТАВКА "100 РОКІВ БОРОТЬБИ. УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

5 березня 2019

5 березня 2019 року о 12:00 відбудеться відкриття виставки «100 років боротьби. Українська Революція 1917-1921».

Один із найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття — це доба Української Революції 1917–1921 років. Це один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовністьукраїнців у боротьбі за свободу.

Завдяки виставці всі охочі можуть перенестися в минуле століття та ознайомитися як починаючи з весни 1917 року відбувалося становлення української держави — розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилась українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта й культура.В дизайні виставки задіяно більш ніж 250 унікальних документів та фотографій. Окрім матеріалів підготовлених Українським інститутом національної пам’яті  на виставці представлено експонати із фондів Рівненського обласного краєзнавчого музею та речі із приватних колекцій.

Інна Черницька

науковий співробітник відділу історії