ЖІНКА - БЕРЕГИНЯ РОДУ

6 березня 2019

6 березня 2019 року, о 13:00 год.,  у приміщенні Літературного музею Уласа Самчука (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 17), відбудуться щомісячні літературні читання «В гостях у Самчука» на тему«Жінка – берегиня роду».

Споконвіку образ жінки уособлював материнство, сімейний затишок, красу рідної землі. Жінка вважається берегинею роду та домашнього вогнища, вона – дружина, мама, донька. Її обов’язок – дарувати турботу, тепло і ніжність, виховувати дітей, навчати їх шанувати своїх предків, Батьківщину, бути вірними та щирими… В Україні роль жінки-берегині завжди була значною: їй присвячували рядки поетичних творів, романів, її велич оспівували у піснях, в картинах, і ін. Саме про жінку, як берегиню роду, будемо говорити на літературних читаннях березня – «В гостях у Самчука».

На заході будуть присутні відомі рівненські письменники та музиканти, творчі особистості, музейники. Приходьте всі, хто бажає послухати сучасних письменників, зачитати свої твори, заспівати пісень на цю тему.

Оксана Семчишина

завідувачка відділом "Літературний музей Уласа Самчука"