"ВЕСНА ІДЕ, ДОБРО НЕСЕ"

10 квітня 2019

10 квітня об 11 годині, у Музеї Бурштину традиційно відчиняється щорічний Великодній благодійний проект

“Весна іде, добро несе”. Об’єднаний тематикою українських традицій, пов’язаних зі Світлим Христовим Воскресінням.

На захід запрошені діти-сироти, напівсироти, які є вихованцями “Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей”.

Мета проекту – подарувати дітям духовну, святкову атмосферу Великодня, наповнивши їхні серці традиціями величного свята, подарувавши кожному  Пасхальний гостинець з солодощами.

У рамках благодійного проекту відбудеться майстер–клас для дітей по виготовленню ПИСАНКИ – найголовнішого символу свята.

Благодійний проект “Весна іде добро несе” запрошує всіх бажаючих чиї серця сповнені любові та милосердя! Ви поринете у благодатну весняну атмосферу зігріту Пасхальними традиціями,  для підкреслення родинності свята виставковий зал прикрашатимуть  вишивані  рушники, писанки та інші символи Великодня.

Будемо раді бачити Вас в українському вбранні!

Вхід вільний.

Адреса вул. Симона Петлюри, 17 (Рівненський Будинок вчених).

Колектив Музею Бурштину.