VII НАУКОВІ ЧИТАННЯ ПАМ'ЯТІ БОРИСА ВОЗНИЦЬКОГО

16 квітня 2019

Вже всьоме у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться наукові читання, метою яких є вшанування пам’яті нашого славетного земляка, Героя України Бориса Григоровича Возницького.
Враховуючи широке поле діяльності видатного музейника, попередні читання присвячувалися різноманітним аспектам охорони, вивчення, використання, популяризації історичних та культурних об’єктів краю.
Цього року тема читань: "Видатні постаті Волині". Краєзнавці представлять свої наукові доробки про життя та діяльність відомих діячів історичної Волині, їхній вплив на культурний розвиток краю.
За матеріалами читань планується видати тези доповідей.
Заявки на участь, тези доповідей прохання надіслати до 10 квітня 2019 року на електронну адресу музею rivnemuseum@ukr.net
Контактні особи:
в.о. директора музею – Самсонюк Тетяна Миколаївна (068 038 0300);
ст. наук. співробітник художнього відділу – Семенович Олена (068 723 4945; 050 02 88 166).
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у читаннях!