ВИСТАВКА КАРТИН ЯРОСЛАВА ЖУПАНЮКА "І НА СТАРІСТЬ СВІТИТЬ СОНЦЕ..."

8 травня 2019

8 травня о 12.00 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки Ярослава Жупанюка «І на старість світить сонце…»

На виставці представлені авторські твори відомого волинського художника Ярослава Жупанюка, а також копія знаменитої картини Миколи Пимоненка «Жертва фанатизму». Автор народився 9 січня 1971р., в місті Дубно, Рівненської обл. Закінчив Волинський державний університет ім. Лесі  Українки(1997р.) Працював у сфері станкового живопису, прикрашав православні храми. Як носій традицій реалістичної школи художник в творчості надає перевагу імпресіонізму. Основний жанр – пейзаж. Для його творчої манери властива фіксація миттєвих змін освітлення  світло-повітряного середовища, колористичні ефекти пір року, поєднання правдивості зображення навколишнього середовища з поетико-філософськими мотивами. Член національної спілки художників України(2008). Брав участь численних виставках: обласних, республіканських тощо. Персональні виставки – Ковель, Луцьк, Дубно, Рівне та ін. Твори художника зберігаються в Луцькому художньому музеї.