ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕНЬ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АРХЕОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ГОЩАНСЬКОГО ГОРОДИЩА У ВЕРЕСНІ 2019 РОКУ

3 жовтня 2019

03 жовтня 2019 р. об 11-00 год. в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться прес-конференція, на якій будуть презентовані результати досліджень Рівненської обласної археологічної експедиції на території Гощанського городища у вересні 2019 р. (керівник – Войтюк О.П. – завідуючий відділом давньої історії та археології РОКМ).

Археологічні розкопки на території Гощанського городища проводилися неодноразово, але результати не були представлені для широкого загалу. Вперше для бажаючих будуть продемонстровані знахідки цьогорічного дослідження.

На заході О. Войтюк розповість про нові археологічні відкриття на укріпленні, покаже зображення об’єктів, зафіксованих під час досліджень, оригінальні знахідки, які в майбутньому стануть цікавими експонатами краєзнавчого музею.