ВРУЧЕННЯ ЛІТЕРАТУРНОЇ ПРЕМІЇ ІМ. ВАЛЕР'ЯНА ПОЛІЩУКА

1 листопада 2019

01 листопада 2019 року о 13:00 годині в приміщенні Літературного музеюУласа Самчука відбудеться захід — щорічне вручення літературної премії імені Валер`яна Поліщука. Організатори: Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України та Літературний музей Уласа Самчука.

Валер'ян Поліщук(народився 1 жовтня 1897року в с. Більче Боремельської волості Дубенського повіту Волнської губернії, нині — Демидівський район Рівненської області — помер 3 листопада 1937, Сандармох) — український письменник, поет і прозаїк, літературний критик, публіцист доби розстріляного відродження. Жертва сталінських репресій.

В програмі заходу:

— перегляд документального  фільму про життєвий і творчий шлях письменника;

— виступ відомих рівненських письменників, членів РОО Національної спілки письменників України;

— вручення літературної премії імені Валер`яна Поліщука.

Запрошуємо всіх!

Оксана Семчишина

завідувачка сектору "Літературний музей Уласа Самчука"