"УКРАЇНСЬКЕ ПОЛІССЯ: ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ КРАЙ: ІСТОРІЯ ТА КУЛЬТУРА"

22 листопада 2019

22 листопада о 16.00  у Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться  презентація книги Валерія Войтовича «Українське Полісся. Зарічненський край: історія та культура».
Пропонована книга – це перша спроба комплексного дослідження Зарічненського краю, основане на багатому живомовному матеріалі. Для написання книжки використані першоджерела, матеріали й дослідження вчених, краєзнавців та легенди, перекази, оповіді, польові автентичні знахідки, що зафіксовані у фольклорно-етнографічних експедиціях, спогади та авторські записи про 57 сіл, хуторів, урочищ історичного Полісся. Це наслідки багатьох експедиційних мандрівок і пошуків у рукописних архівах, працях самобутніх авторів, бібліотеках, музейних сховищах.
У книзі вміщено 3550 історичних фотокарток, більшість з яких раніше не друкувалися, та 1235 світлин виконаних автором під час подорожей. Таким чином зібрано унікальний етнокультурний матеріал про Зарічненщину.