"НЕВІДОМИЙ АРХІВ УЛАСА САМЧУКА"

13 лютого 2020

У Літературному музеї Уласа Самчука, з нагоди 115-ї річниці від дня народження письменника, проходитимуть «Самчукові зустрічі». Перша зустріч відбудеться в четвер, 13 лютого 2020 року, о 14:00.

У музеї відбудеться   презентація циклу «Невідомий архів Уласа Самчука» від письменника, заслуженого журналіста України, доцента факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, лауреата обласної літературної премії імені Світочів, Міжнародної  літературно-мистецької премії імені Авеніра Коломийця – Віктора Мазаного.

Багаторічний дослідник життя та творчості Уласа Самчука неодноразово вивчав архіви видатного українського письменника. Серед цікавих та важливих документів Віктор Мазаний віднайшов невідомі раніше  архівні матеріали, пов’язані з постаттю Уласа Самчука.

Таким чином, у Літературному музеї Уласа Самчука буде проходити цілий цикл презентацій Віктора Мазаного про невідомий архів «Гомера ХХ століття». Перша ж презентація із даного циклу розпочнеться саме 13 лютого.

А також, в рамках проведення заходу, відбудеться ще одна презентація. Пошановувачам творчості Уласа Самчука буде представлено вишиту книгу-мініатюру письменника – «Волинь». Створила її відома рівненська майстриня, рекордсменка Книги рекордів України, письменниця, голова громадської організації «Центр креативу» - Олена Медведєва.