ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФЛЕШМОБІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗЕЇВ!

18 травня 2020

Шановні колеги та шанувальники музейної справи!
Наближається Міжнародний День Музеїв. Цього року його святкування проходитиме в особливих умовах. Незважаючи ні на що, ми з Вами обов’язково будемо відзначати наш День. Щоби ще більше прихильників з’явилось у музеїв, пропонуємо вже зараз розпочати підготовку до свята та викласти в мережі з хешттегом #ЛюблюМузейLoveMuseum світлину або ж відео: експозиції чи виставки, експоната, музейної споруди, екскурсії, заходу, події, видання, експедиційної знахідки, подарунку, себе, друзів, колег, меценатів, відвідувачів у музейному просторі – те, що промовляє до Вас: «Люблю музей», що нагадує про час, проведений у музейній атмосфері. При бажанні, одним словом або реченням чи в більш об’ємній формі – прозі, римі, малюнку можете сказати про свою любов до музею, навіть освідчитись йому.
18 травня також виповнюється п’ять років з часу презентації кліпу «Люблю музей», який неодноразово був відзначений на музейних та кінофестивалях у багатьох куточках світу. Музей нас єднає, приносить задоволення, надихає на нові звершення. То ж гуртуймося під музейним прапором, тримаймо його міцно, підіймаймо вище. Нових звершень та перемог на музейній ниві!
Все буде Музей!!!