"ПОЧАТКОВИЙ ПЕРІОД ІСТОРІЇ РІВНОГО"

28 січня 2021

Минуле будь-якого населеного пункту ґрунтується на історичних джерелах. Їх виявлення, аналіз, співставлення творить історію села, селища, міста.
Підтримуючи ініціативу дослідників історії Рівного, 28 січня 2021 року, о 14.30, Рівненський обласний краєзнавчий музей проводить круглий стіл «Початковий період історії Рівного».

Програма круглого столу.

1. Вступне слово. Олександр Булига - директор РОКМ, модератор заходу.
  1. Джерела вивчення історії Рівного. Ольга Морозова – ст. наукова співробітниця відділу давньої історії та археології РОКМ.
  1. Актуальні питання вивчення і популяризації давньої історії Рівного.Андрій Климчук – краєзнавець.
  1. Перша писемна згадка про Рівне. Історія появи. Наталя Кожушко – ст. наукова співробітниця відділу давньої історії та археології РОКМ.
  1. Перша писемна згадка Рівного (аналіз сфальсифікованої першої писемної згадки 1283 року та представлення реальної - 1434 року).Максим Ральянов- дослідник історії Рівного.
  1. Історичні паралелі Рівного та Клеваня в першій писемній згадці. Іван Солодуха- директор Культурно-археологічного центру «Пересопниця».
  1. Від Дичків до Любомирських (Відомості про найдавніших володільців Рівного від 1434  і до 1723 року із представленням автентичних документів.Максим Ральянов – дослідник історії Рівного.

Підключитися до круглого столу можна за посиланням: https://zoom.us/j/98974597534?pwd=YUZaUDZESlJJeXo0dW5iNXBSMmh1Zz09

Ідентификатор конференции: 989 7459 7534
Код доступа: 9HfVKJ