ВИСТАВКА CONTEMPORARY ART RIVNE

28 серпня 2021

28 серпня о 14:00 у Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відкриється виставка фінальних робіт резиденції Contemporary Art Rivne, яка презентує результати спільної роботи художників/ць й дослідників/ць у Рівному.
Мета резиденції - привернути увагу до проблем екології, збереження водних ресурсів та історичної спадщини через створення наукової й мистецької співпраці. Відкриттю виставки передуватиме екскурсія містом із серією презентацій site-specific проєктів та перформативних дій у просторі Рівного. Резиденція 2021 року має тему «Вода. Часті питання» й протягом місяця фокусувалася на вивченні й мистецькому дослідженні водних ресурсів та водокористування у регіоні. Робота резиденції супроводжувалася взаємодією з Національним університетом водного господарства та природокористування. Виставка фінальних робіт презентує результати взаємодії учасників та учасниць проєкту з міським та регіональним контекстом.
Учасники/ці резиденції: Аліна Хорольська, Анна Івченко, Антон Григоренко, Дар'я Пугачова, Євген Іваненко, Марія Майор, Турлюн Тамара, Клеменс Пул, Коршунов Євген, Наталія Громик, Олександр Населенко, Олександра Промська, Олександра Сиса, Петро Владіміров і Олександра Майборода, Анастасія Тинник, Богдана Давидюк, Вікторія Романчук, Іванка Бородіна, Василь Корбутяк, Павло Бенедюк, Володимир Сергачов Команда проєкту: Олена Білик, Надія Голяка, Юлія Друктейніте, Ярослава Ковальчук, Олександра Погребняк, Анастасія Степанюк, Анна Тимошок, Олена Тинник, Дмитро Чепурний, Антон Шинкарук.
Початок екскурсії й презентацій фінальних робіт: 28 серпня 11:00 Open Office, Платформа взаємодій «Простір» (вул. Соборна 11)
Резиденція Contemporary Art Rivne відбувається за ініціативи Платформи взаємодій Простір у партнерстві з Національним університетом водного господарства та природокористування за підтримки Українського культурного фонду.