ЕТНОЛЕКЦІЯ-ІНТЕРАКТИВ "ВИВЧАЄМО УКРАЇНСЬКИЙ ПОСУД"

1 липня 2022

Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує юних відвідувачів на інтерактивну етнолекцію "Вивчаємо український посуд".
Під час заняття діти в ігровій формі, за допомогою народних казок, загадок дізнаються багато цікавого про історію українського посуду та його використання в народних звичаях і обрядах. Також вони матимуть нагоду спробувати власноруч виліпити мініпосуд, пограти в народну гру "Бондар" та переглянути тематичні мультфільми.
До зустрічі в музеї!
КОЛИ: 1 ЛИПНЯ, поч.12:00
ВАРТІСТЬ КВИТКА - 20 ГРН.
Запис та додаткова інформація за тел.: 62-05-72, (096) 25 -25 -429

КОЛИ: 1 ЛИПНЯ, поч.12:00
ВАРТІСТЬ КВИТКА - 20 ГРН.
Запис та додаткова інформація за тел.: 62-05-72, (096) 25 -25 -429