ДО 115-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕНННЯ ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

21 липня 2022

21 липня об 11 год. Рівненський обласний краєзнавчий музей спільно з Рівненським обласним об’єднанням ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та Миколаївським ліцеєм ім. Олега Ольжича (Миколаївська обл.) організовують круглий стіл, присвячений 115-й річниці з дня народження Олега Ольжича – українського поета, політичного діяча, археолога.
Під час круглого столу учасники обговорюватимуть життєвий шлях Олега Ольжича, його особистість як провідного політичного діяча ОУН та Карпатської України. Також розглянуть літературну і наукову діяльність Олега Ольжича, вшанування його пам’яті в Україні.
Програма круглого столу:
- Вступне слово (Іван Вєтров - голова Рівненського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка)
- «Життєвий та творчий шлях Олега Ольжича. Рівненська сторінка життя.» (Олександр Булига – директор РОКМ)
- «Значущість особистості Олега Ольжича в українському державотворенні.» (Ігор Марчук - завідувач відділу історії РОКМ)
- «Його ім’я носить наша школа.» (Ганна Строїнова – заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського ліцею ім. Олега Ольжича)
- «Улюблені пісні Олега Ольжича.» (Назар Волощук - член Національної всеукраїнської музичної спілки та Національної спілки кобзарів України)
- «Олег Ольжич – поет нескореного покоління.» (Олена Панасюк – наукова співробітниця Літературного музею Уласа Самчука)
- «Дослідник археологічних пам’яток України.» (Віта Коцюбайло – старша наукова співробітниця відділу археології та реставрації РОКМ)
До участі в круглому столі можна долучитися за посиланням: https://zoom.us/j/93551270522...
Код доступу: kSZ85A