ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФОТОВИСТАВКИ "В ОБ'ЄКТИВІ "МУЗЕЙНІ ГОСТИНИ"

3 серпня 2017

Восьмий день Музейного марафону

в Рівненському краєзнавчому музеї

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФОТОВИСТАВКИ

«В ОБ’ЄКТИВІ МУЗЕЙНІ ГОСТИНИ»

25 травня 2017 року в Рівненського обласному краєзнавчому музеї презентували фотовиставку «В об’єктиві Музейні гостини». Її представила автор ідеї та куратор Галина Данильчук – завідувачка відділу виставок.

На відкриття прийшли автори робіт (їх є дванадцять – професіонали і аматори), шанувальники фотомистецтва. Всього експонується 50 фоторобіт, на яких зафіксовані моменти подій на «Музейних Гостинах» різних років, найдавніший знімок - з 1997 року Анатолія Похилюка. Всіх авторів є 12 чоловік:

Петро Зубкевич (Гоща)

Іван Вєтров

Анатолій Похилюк

Зоя Заболотна

Олександр Харват

Олексій Нагорнюк

Дмитро Наумов

Віктор Луц

Станіслав Кремньов

Галина Данильчук

Тетяна Вакулюк

Руслана Булига

Фотознімки надруковані у форматі 30 х 40 см; різні композиції, різні бачення та рівні майстерності. Проте, загалом роботи викликають зацікавлення.

Одночасно виставка є і конкурсом – організатори збираються провести голосування по фотографіях і визначити переможців, яких очікують призи.

Виставка діятиме впродовж місяця.