Презентація обласної мистецької акції “Мистецтво одного села” (с. Маща Костопільського району)

28 листопада 2017

28 листопада 2017 року о 13.00 год. у м.Рівне (КЗ “Рівненський обласний краєзнавчий музей” РОР) відбудеться презентація обласної  мистецької  акції “Мистецтво одного села” (с. Маща Костопільського району).

Захід організований КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, відділу культури і туризму Костопільської районної державної адміністрації, Мащанської сільської ради, КЗ “Рівненський обласний краєзнавчий музей” РОР.

Мета мистецької акції - популяризація творчого доробку майстрів народного мистецтва села Маща Костопільського району.

В експозиції буде представлено: старовинний побутовий реманент, предмети побуту та одяг, сучасні вироби з художньої вишивки, ткацтва, художньої обробки дерева, твори образотворчого та фотомистецтва.

Супроводжуватиме відкриття заходу виступ фольклорного гурту «Світлина» клубу с.Маща (кер. Н.Кондратюк).

«Мистецтво одного села» діятиме з 28 листопада по 12 січня 2017 року, щоденно, окрім понеділка.

Ласкаво запрошуємо усіх шанувальників народного мистецтва до краєзнавчого музею на «Мистецтво одного села»!

зав.відділом фольклору та етнографії

К.Приймачук