ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "ЗОЛОТЕ СУЗІР'Я-2017"

20 грудня 2017

«ЗОЛОТЕ СУЗІР’Я-2017»

В РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

Вже чотирнадцятий раз, в день Миколи-Чудотворця, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї,  зустрічали дорогих гостей: художників, народних майстрів, музикантів, науковців, які цього, 2017 року, відсвяткували свій золотий ювілей – в музеї відкрилася виставка «Золоте сузір’я-2017».

Свої доробки представили самодіяльна художниця Мирослава Романюк; народні майстрині Вікторія Степанюк, Тетяна Соловей,  Вікторія Денисюк; гончар Віктор Андрощук із с. Березне; мистецтвознавець, реставратор і колекціонер Микола Бендюк із м. Остріг; дизайнер одягу і викладач Рівненського центру ПТО сервісу та дизайну Інна Назаришина; диригент, викладач інституту мистецтв РДГУ, керівник  жіночого вокального ансамблю «Елегія» Вікторія Піддубник; кандидат біологічних наук викладач НУВГП Віталій Володимирець. На виставці представлені живописні полотна, дизайнерський одяг, вироби технікою«печворк», шиті ляльки, вироби із шкіри, гончарні вироби,  різнобарвні писанки,  книги авторства ювілярів. Особливим експонатом є щойно відреставрована дерев’яна ікона ХVІІІ ст. Архангела Михаїла з церкви с. Оженин, яку повернув до життя Микола Бендюк і, яка після експонування на виставці, знову буде повернута  у Свято-Михайлівський храм с. Оженин.

Автор ідеї, куратор виставки Галина Данильчук сказала вітальні слова кожному учасникові виставки, вручила їм пам’ятні листівки та символічні «золоті ключики», щоб вони успішно відкрили їм друге п’ятдесятиліття.

Організатори свята потурбувалися також і про концертну програму – для ювілярів звучала музика; свої бардівські пісні виконувала волонтер Валентина Слуквіна; учениці Інни Назаришиної демонстрували розроблені нею моделі одягу, а її син з товаришем подарував мамі неймовірно драйвовий брейк-данс; мелодії на кларнеті виконував для мами Володимир Піддубник.

Ювіляри щиро дякували працівникам музею за влаштоване для них свято.

19.12.2017     С н с   Лілія Толстуха