КОНЦЕРТ СТУДЕНТІВ-ВОКАЛІСТІВ РДГУ

3 квітня 2018

«Біля старого фортепіано»

Під такою назвою в Літературному музеї Уласа Самчука в Рівному, 29 березня 2018 року,відбувся концерт вокальної музики студентів Рівненського державного гуманітарного університету класу доцента РДГУ, заслуженого працівника культури України, співачки Галини Швидків.

Музейний проект «Біля старого фортепіано» уже традиційний у стінах музею. Концерт  розпочався звучанням старовинного фортепіано – грала учениця Рівненської музичної школи №1 ім.Лисенка класу викладача Наталії Заремби – Ярина Швидків.  Линули молоді голоси Рівного: Олени Верстак, Марини Помин, Назара Микуляка, Іванни Сакалош, Андрія Солдатенка, Ігоря Хамика. Концертмейстер - Ольга Романишина.

У далекі 40-ві роки минулого століття біля цього фортепіано, що знаходилося тоді у рівненському помешканні Уласа Самчука, а нині експонується в музеї, збиралося багато відомих людей: Степан Скрипник, Анатоль Демо-Довгопільський, Олег Ольжич, Іван Кавалерідзе, Харитя Кононенко та інші. На ньому грала незабутня Олена Теліга.

Фортепіано зібрало біля себе інтелігенцію міста. Звучала старовинна та сучасна українська вокальна музика, світова популярна музична класика.

Вечір було організовано музеєм спільно з кафедрою пісенно-хорової практики та постановки голосу музично-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету та Рівненським відділенням Національної Всеукраїнської Музичної Спілки.

Інна НАГОРНА,

завідувач Літературного музею