НІЧНА ЕКСКУРСІЯ "В ГОСТЯХ У КНЯЗЯ ФРЕДЕРИКА ЛЮБОМИРСЬКОГО"

18 травня 2018

«В ГОСТЯХ У КНЯЗЯ ЛЮБОМИРСЬКОГО»

Нічна екскурсія «В гостях у князя Любомирського» відбулася 17 травня 2018 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Власник Рівного, будівничий чоловічої гімназії (1839) князь Фредерик Любомирський запросив тих, кому не байдужа минувшина нашого краю, пройтися музейними залами, які колись слугували навчальними класами, та дізнатися про історію рідного краю в променях ліхтарика.

В театралізованому дійстві взяли участь персонажі:

Фредерик Любомирський, Мавка, Міщанин, Княгиня Людвіка Любомирська, Володимир Короленко, Зв’язкова УПА, Улас Самчук, Тітка Олена, Дівчата на вечорницях, Привид палацу.

Акторам – працівникам музею – вдалося створити для відвідувачів атмосферу перебування в нашому історичному минулому - від початку ХУІІІ-го століття. Цьому сприяли також і атрибути та музичні і шумові фони: свічки, гасові лампи, звуки нічного лісу, твори Шопена і Ліста.

Завершилося дійство вечорницями, на яких гостей пригощали  варениками з картоплею і капустою, салом та смачнющим узваром.

С н с   Лілія Толстуха