ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ У ВІДДІЛІ "ЛІТЕРАТУРНИЙ МУЗЕЙ УЛАСА САМЧУКА"

5 листопада 2018

Першого  листопада 2018 р.  у відділі "Літературний музей Уласа Самчука" відбулися літературні читання "В гостях у Самчука" на тему - "Українська мова- нації основа", присвячені Дню української мови та писемності.

Організатори - Рівненська обласна організація Національної спілки письменників України та відділ "Літературний музей Уласа Самчука".

Під час читань виступали письменники, члени Рівненської обласної спілки письменників України. Вони зачитували свої твори про українську мову, висловлювали думки про сучасні літературні та письменницькі проблеми.

Захід супроводжували також музичні композиції дуету "Фантазія" у складі Оксани Войтович та Олександра Шавардака, бандуриста Назара Волощука та письменниці-гітаристки Л. Гольонко.

На цьому зібранні письменники вирішили зробити  літературні читання "В гостях у Самчука" традиційними – проводити їх щомісяця, за різними темами.

Оксана Семчишина, завідувачка відділу Рівненського краєзнавчого музею

«Літературний музей Уласа Самчука».

05.11.2018