В РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПІДВЕЙНОГО СЕЗОНУ 2018

4 грудня 2018

В  Рівненському краєзнавчому музеї підвели підсумки спідвейного сезону 2018.

4 грудня у приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею відбувся традиційний захід, присвячений підведенню підсумків спідвейного сезону 2018 року. Розпочалося свято з вітальних слів керівника музею Т.М. Самсонюк. Ведучим дійства був керівник ГО «Клуб Вболівальників Рівненського Спідвею» Сергій Головня. Почесними гостями заходу стали голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко (почесний член «Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею»), міський голова Рівного Володимир Хомко (почесний президент «Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею»), депутат Рівненської міської ради Богдан Гапяк, начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради Сергій Шевчук.

Рівненським гонщикам Марку Левішину, Станіславу Мельничуку, Віталію Лисаку, Максиму Росощуку, Віталію Ковалю, Назару Федорчуку, Назару Ткачуку, а також учням дитячої юнацької секції спідвею Роману Капустіну, Віталію Філліповичу, Владиславу Борейчуку, Миколі Копелюку та Станіславу Ксенжуку було вручено цінні подарунки.

Найкращим рівненським гонщиком 2018 року за підсумками сезону став 18-річний спортсмен, фіналіст чемпіонату Європи 2018, Марко Левішин.

Почесним подарунком з нагоди 50-річчя був нагороджений «народний» гонщик Володимир Колодій (старший).

В рамках заходу присутні мали змогу переглянути відеоролики, присвячені спідвею. Подарунком рівненським гонщикам став виступ рівненського бандуриста Назара Волощука.

Рівненський краєзнавчий музей запрошує оглянути виставку, на якій представлені спідвейні мотоцикли, світлини з життя рівненського спідвею, амуніція та нагороди гонщиків. Виставка триватиме до  6 грудня.