ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ У ВІДДІЛІ "ЛІТЕРАТУРНИЙ МУЗЕЙ УЛАСА САМЧУКА"

7 грудня 2018

ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ В МУЗЕЇ УЛАСА САМЧУКА

6 грудня 2018 року   в приміщенні Літратурного музею Уласа Самчука відбулися – ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ «В ГОСТЯХ У САМЧУКА». Тема- «Еміграція».

На зібранні свої твори на тему еміграції зачитували відомі рівненські письменники: Олександр Ірванець, Микола Береза, Михайло Степанюк, Василь Басараба, Микола Кащук, Неоніла Диб’як, Іванна Голуб, Віра Мельникова. Виступили також Євгенія Гембаровська і Софія Шевчук - члени літературного гуртка «Наше коло» при Рівненській обласній організації Національної спілки письменників України.

Музичний супровід читань здійснювали учні вокальної школи Галини Швидків: молодий виконавець Сергій Парчук та лауреат міжнародного конкурсу вокалістів - Андрій Солдатенко. Також свої музичні твори представила викладач музичної школи №1 ім. М. Лисенка Тетяна Мацюк та її учениця Василина Богуславська (соло на сопілці).

Проект «В ГОСТЯХ У САМЧУКА» -  це щомісячні літературні читання. Організатори -   відділ «Літературний музей Уласа Самчука» спільно з  Рівненською обласною організацією Національної спілки письменників України.

Оксана Семчишина – завідувачка відділу «Літературний музей Уласа Самчука»