ПРЕЗЕНТАЦІЯ "КОЛИСАНОК ДЛЯ РІВНЕНЯТ"

21 грудня 2018

20 грудня 2018 року в приміщенні відділу «Літературний музей Уласа Самчука» відбувся захід – презентація «Колисанок для рівненят». «Колисанки для рівненят» - це аудіодоробок рівненських письменників та музикантів. Ідея проекту належить заступниці голови Рівненського міськвиконкому Галині Кульчинській. Проект Рівненської організації Національної спілки письменників України в рамках програми «Рівне - місто унікальних подій». Партнери проекту - Рівненське відділення Національної музичної спілки.

На презентації були присутні представники управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, Рівненського обласного відділення Національної музичної спілки, Рівненського обласного об'єнання Всеукраїнського  товариства «Просвіта» імені Т. Г. Шевченка. Захід розпочався із виступу голови Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України – Ірини Баковецької.

Свої вітальні слова для присутніх сказали також: заступник міського голови Рівного - Галина Кульчинська; голова Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки - Андрій Пастушенко; заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради – Катерина Сичик; директор Централізованої бібліотечної системи міста Рівного – Вікторія Гупалюк.

На презентації виступили автори «Колисанок для рівненят» та інші письменники Рівненщини, зокрема: Лідія Гольонко, Віра Правотворова, Неоніла Дибяк, Вікторія Климентовська, Тетяна Сладковська (Тата Рівна), Анна Лимич, Олена Медведєва, Олександр Берестяний, Зоя Дідич, Євгенія Гембаровська, Віра Мельникова, та гість-письменник із Австрії – Володимир Карпович. Протягом заходу «Колисанки для рівненят» співала солістка-вокалістка Рівненської обласної філармонії – Анастасія Янцур.

Оксана Семчишина

завідувачка відділом "Літературний музей Уласа Самчука"