ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ РОБОТИ РІВНЕНСЬКОГО ІХТІО-ТАКСИДЕРМІСТА ПАВЛА МОВЧАНЮКА

30 січня 2019

В експозиції відділу природи Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулася презентація нової роботи рівненського іхтіо-таксидерміста Павла Мовчанюка. Майстер подарував чучело судака для експонування в музей. Всі присутні на заході відзначили високу майстерність роботи. Крім переданого в музей судака таксидерміст представив глядачам ще дві свої роботи, виконані не менш майстерно.

Присутні почули змістовну розповідь від автора про процес виготовлення експонатів з рибальських трофеїв. Від наукового співробітника відділу природи В.Черенкова гості дізналися про життєдіяльність судака, місця існування та видовий склад родини окуневих, до якої належить ця риба. Серед присутніх на презентації був доцент кафедри біології МЕГУ відомий рівненський мандрівник Р. Шикула, він розповів про власний досвід в нелегкій справі таксидерміста.

Невеликий музейний зал «Водойми», де проходила презентація, ледве вмістив науковців, працівників музею, журналістів та відвідувачів.

Дмитро Наумов

завідувач відділу природи