ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ "В ГОСТЯХ У САМЧУКА"

14 лютого 2019

13 лютого 2019 року, о 13:00 годині, у приміщенні «Літературного музею Уласа Самчука» відбулися щомісячні літературні читання «В гостях у Самчука» під назвою: «Вічна тема – кохання» (у творчості У. Самчука та у творах сучасних рівненських письменників). На початку заходу завідувачка відділом розповіла для присутніх дві історії кохання Уласа Самчука. На літературних читаннях гості слухали виступи сучасних рівненських письменників та членів Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України – Євгена Шморгуна, Бориса Боровця, Вікторії Климентовської, Валентини Люліч, Віри Мельникової, Євгенії Гембаровської, Софії Шевчук, Мирослави Іщук.

Музичний супровід читань здійснювали члени Національної Всеукраїнської музичної спілки – дует «Фантазія» у складі Оксани Войтович та Олександра Шавардака; а також ансамбль скрипалів «Веселка» Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М. В. Лисенка (керівник – Оксана Войтович, концертмейстер – Олександр Шавардак ). На читаннях також виступив член Національної Всеукраїнської музичної спілки –  Назар Волощук. Своїм співом захід прикрасили студенти класу заслуженого працівника України, доцента РДГУ – Галини Швидків, - Катерина Ващик та Іванна Сакалош (концертмейстер – Ширяєва Вікторія).

В кінці заходу завідувачка відділом подякувала всім присутнім за участь в літературних читаннях.

Оксана Семчишина

завідувачка відділом "Літературний музей Уласа Самчука"