"СВЯТО ЛЮБЛЯЧИХ СЕРДЕЦЬ" У МУЗЕЇ БУРШТИНУ

15 лютого 2019

13-14 лютого в Музеї бурштину відбулися майстер-класи приурочені до Дня Святого Валентина «Свято люблячих сердець». У експозиції музею панувала творча та енергетична атмосфера, яку дарували працівники музею, прибравши заклад  символом любові - валентинками.

Кожна дитина отримала по валентинці, виготовивши її своїми руками та з любов”ю за технікою декупажу.

Захід відвідали вихованці навчальних закладів Рівного. Загальна кількість – 88 учнів протягом двох днів, а саме ЗОШ №15 – 3 кл., 6 кл., 7 кл.;  ЗОШ № 1 – 1 кл., 6 кл.; ЗОШ № 25 – 2 кл.; ЗОШ №8 – 5кл., 6 кл.

Наприкінці заходу під романтичну музику діти загадали бажання у колі чарівних бурштинових янголів і почули легенду про виникнення Дня Святого Валентина.

Юлія Терешкович