ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "КРЕАТИВНА КНИГА ОЛЕНИ МЕДВЕДЄВОЇ"

19 березня 2019

Цьогоріч, у день народження Ліни Костенко - 19 березня, в приміщенні Літературного музею Уласа Самчука, відбулося відкриття інтерактивної виставки «Креативна книга» Олени Медведєвої.
Захід розпочався із музичної композиції рівненської журналістки - Валентини Романюк. Слова неперевершеної Ліни Костенко, покладені на музику, звучали у виконанні письменниці, барда, члена Національної спілки письменників України – Валентини Люліч.
Із віршем Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать» виступила учениця 5 класу Рівненської ЗОШ № 8, вихованка театральної студії «Лялькові сходинки» - Марія Гривюк.
На святі також своє вітальне слово сказали:
 - Алла Миколаївна Українець – завідувачка відділом етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури, людина, яка знайома із Ліною Василівною особисто.
 - Тетяна Миколаївна Самсонюк – очільниця музею, кандидат історичних наук .
 - Мазур Олександр Олексійович - очевидець перших кроків «Креативної книги», заступник директора з навчально-методичної роботи «Рівненської Малої академій наук учнівської молоді».
 - Силюк Анатолій Михайлович - виконуючий обов’язки директора Волинського краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України.
 - Людмила Завада - наукова співробітниця Волинського краєзнавчого музею.
 - Ірина Баковецька – письменниця, голова РОО НСПУ.
На завершення свята виступила автор ідеї створення креативних книг, а також автор єдиного у світі вишитого Кобзаря Т. Шевченка, вишитої мініатюри Л. Українки «Лісова пісня», єдиних вишитих книг-фоліантів Л. Костенко, І. Франка та чотирьох Євангелій, номінантка на здобуття Національної Шевченківської премії у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, власниця єдиних в Україні вишиваних шрифтів - Олена Анатоліївна Медведєва.
Всі присутні мали можливість переглянути виставку креативних книг, яка триватиме кілька місяців.

Семчишина Оксана Вікторівна
завідувачка відділом
«Літературний музей Уласа Самчука»