ВІД СТАРОВИННИХ РУКОПИСНИХ КНИГ ДО СУЧАСНИХ КРЕАТИВНИХ

13 квітня 2019

Уперше в Літературному музеї Уласа Самчука, 11 квітня 2019 року, відбувся ексклюзивний театралізований захід для школярів «Від старовинних рукописних книг до сучасних креативних».
Почесний гість та учасник – науковий працівник Острозького музею книги і друкарства Анатолій Хеленюк. Під час заходу відбулося знайомство учнів школи "Центр надії" та ЗОШ № 26 зі стародруками Острозького музею книги і друкарства та зі стародруками Рівненського обласного краєзнавчого музею. А також була театралізована розповідь Анатолія Хеленюка щодо створення рукописів та стародруків. Олена Медведєва розповіла діткам про вишивані книги і сучасні арт-буки та показала стародруки (в тому числі мініатюри), вік яких сягає 150-200 років та продемонструвала вишиту мініатюру  Лесі Українки "Лісова пісня".
На заході учні мали змогу писати на папері пір’їною та вишивати голкою на полотні текст.

Семчишина О. В.
завідувачка відділом «Літературний музей Уласа Самчука»