ЕНКСКУРСІЯ "ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ РІВНЕНЩИНИ"

18 квітня 2019

18 квітня 2019 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї були проведені екскурсії  "Історія створення пожежної охорони Рівненщини". Така виставка була створена в музеї самими вогнеборцями - для проведення інформаційно-пізнавальної і виховної роботи з відвідувачами. Виставка насичена великою кількістю експонатів, справжніх (за винятком кількох драбинок) - спеціальні костюми, пристосування, інструменти і т. ін.

Учні четвертих класів ЗОШ № 2 м. Рівне зустрічалися з Андрієм Мушинським, провідним інспектором Державної пожежно-рятувальної частини № 1 Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Розповідь п. Андрія була професійною, безсумнівно, він досконало знає всі нюанси цієї важкої, небезпечної роботи - адже отримав професійну освіту  у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Він розказав про прилади, пристосування, що експонуються на виставці, про навички, якими повинні володіти рятувальники,  про необхідність дотримання правил запобігання небезпечних для життя випадків. Про те, що дітям було цікаво, свідчить велика кількість запитань, якими вони засипали п. Андрія.