СВЯТО БУЗКУ - ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

19 квітня 2019

19 квітня в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відзначали Міжнародний день довкілля - вирішили створити алею бузку. Напередодні прибрали місце, опорядкували його,  придбали посадковий матеріал: кущики для посадки, яких вистачило на цілу алею. Бузок, як нас запевнили, буде різних кольрів - не лише традиційний, але й жовтий, червоний, зелений. Ініціатором створення бузкової алеї виступила в.о. директора музею Тетяна Самсонюк, вона і була найактивнішою з висадки кущиків, разом з Дмитром Наумовим, завідувачем відділу природи, Тетяною Міненко, Інною Черницькою, Надією Шаюн. Дуже приємно, що до акції долучилися і небайдужі до створення живої природної краси мешканці Рівного - Захар і Вікторія Чимшит. П. Вікторія є секретарем равина синагоги м. Рівне, дослідниця історії нашого міста, і ще Олег Дзецько - директор Державного архіву Рівненської області, за що ми їм щиро вдячні.

Отож, очікуємо на відвідувачів, разом з якими будемо милуватися різнокольровим бузковим буянням!