ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ОЛЕНИ МЕДВЕДЄВОЇ "12 ОБЛИЧ РАДОСТІ"

23 травня 2019

23 травня 2019 року в «Літературному музеї Уласа Самчука» відбулася презентація книги  Олени Медведєвої  - «Дванадцять облич радості», яку було видано відповідно до Програми книгодрукування та підтримки місцевих авторів.

На заході з вітальними словами виступили:  Катерини Сичик  – заступник начальника управління освіти; Андрій Бабінець – заслужений журналіст України, головний редактор газети «Вільне слово»; Віктор  Мазаний - заслужений журналіст України, викладач МЕГУ; Андрій  Ткачук– заступник начальника Рівненського  міського управління культури.

Під час презентації  перед  присутніми виступили головні герої-респонденти  книги: Михайлик Парфенюк, Назар Власюк, Ольга Боровець, Влад Гедзюк, Михайло Германюк, Віка Ушарук, Тимофій Солончук, рідні Ольги Щербатої, Анастасія Лєдяєва, Олесь Самчук, та інші.

Музичний супровід презентації виконував юний композитор – Назар Власюк.

Оксана Семчишина

завідувачка секторм "Літературний музей Уласа Самчука"