ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "ЯСКРАВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА"

4 червня 2019

4 червня 2019р. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Яскравий світ дитинства». Виставка покликана відволікти дітей від віртуального світу і зацікавити їх живим спілкуванням з однолітками через заняття спортом, відвідування мистецьких студій, проведення вільного часу на природі тощо.

На виставці представлені дитячі фотографії та листівки початку ХХ століття, іграшки, спортивний та танцювальний інвентар, музичні інструменти, дитячі малюнки маленьких митців художньої студії «Сонце» та багато іншого.

Виставку відкрила в.о. директора Рівненського обласного краєзнавчого музею Тетяна Самсонюк, до слова були запрошені завідувач сектором мистецтв Тетяна Міненко, Олександр Коташевський та Тетяна Фіщук.