ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОБЛАСНОЇ АКЦІЇ "МИСТЕЦТВО ОДНОГО СЕЛА"

9 червня 2019

7 червня 2019 року в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулася презентація обласної  мистецької  акції  “Мистецтво одного села” (с. Новий Корець Корецького району).

Захід організований КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, КЗ “Рівненський обласний краєзнавчий музей” РОР та сектором культури і туризму Корецької районної державної адміністрації.

В експозиції  представлені роботи 23 майстрів народного мистецтва с. Новий Корець з художньої вишивки, в’язання гачком, художньої обробки дерева, художнього розпису дерева, випалювання по дереву,  образотворчого та  фотомистецтва, кераміки, лозоплетіння, соломоплетіння та інкрустації соломкою, паперового плетіння та роботи із сірників. Також на виставці експонуються  ужиткові речі, святковий одяг жителів села та обрядові хліби до обряду весілля.

Відкриття акції супроводжував виступ народного аматорського фольклорного ансамблю «Червоне намисто» села Новий Корець Корецького району.

Обласна мистецька акція «Мистецтво одного села» діятиме з 7 по 26 червня 2019 року.

Ласкаво запрошуємо усіх шанувальників народного мистецтва до краєзнавчого музею на «Мистецтво одного села»!