ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ РОЗВІДКОВОЇ АРХЕОЛОГІЧНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ У ЗДОЛБУНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

26 червня 2019

26 червня Олексій Войтюк, завідувач відділу археології та давньої історії презентував результати очолюваної ним розвідкової археологічної експедиції у Здолбунівському районі. Експедиція була проведена Рівненським обласним краєзнавчим музеєм спільно з ДП НДЦ «Охоронна археологічна служба України» за сприяння відділу культури і туризму Здолбунівської районної держадміністрації та Здолбунівського історико-краєзнавчого музею. Були обстежені села Кунин, Новосілки, Новомильськ та Уїздці. Серед віднайденого - залізні ножі, розвали горщиків, кістяні вироби та фрагменти керамічного посуду.

Олексій Войтюк розповів про хід експедиції та продемонстрував знайдений археологічний матеріал, подякував в.о. директора Рівненського краєзнавчого музею Тетяні Самсонюк, директору Здолбунівського історико-краєзнавчого музею Олегу Тищенко, відділу культури та туризму Здолбунівської райдержадміністрації (Олексій Козачок), голові Копитківської ОТГ Петру Ворону, громадському активісту с. Кунин Килюшику за сприяння у проведенні розвідок.