У РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ВІДКРИЛАСЬ ФОТОВИСТАВКА ЗІ СВІТЛИНАМИ ІЗ ЄВРОМАЙДАНУ

4 липня 2019

4 липня у Рівненському краєзнавчому музеї відкрилась фотовиставка «Від революції до Євроінтеграції», на якій представлені світлини рокитнівського фотографа Миколи Кирильчука.

Самі фото, а їх більше сотні, розповідають про ті буремні події , які відбувалися під час Революції Гідності в Києві.

Виставка експонується за ініціативи та підтримки колишнього заступника коменданта Майдану Олексія Муляренка. Олексій Віталійович поділився спогадами про своє перебування на Майдані, про життя  наметового містечка та охоче  відповідав на питання присутніх.

Під час спілкування Олексія Муляренка з колективом краєзнавчого музею піднялися болючі для музейників питання, зокрема реставрація та подальше експонування  масштабної картини «Битва під Оршею. 1514р» (автор Юзеф – Менцін Кжеш). В.о. директора  музею Тетяна Самсонюк прийняла рішення оголосити акцію порятунку цінного експоната. Олексій Віталійович підтримав  ініціативу адміністрації музею та пообіцяв зробити свій внесок у цю важливу справу.