У РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО ЄВГЕНА РЄПІНА

16 серпня 2019

16 серпня 2019 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбувся захід «Могло б бути 25…», присвячений пам’яті Рєпіна Євгена Вікторовича (1994-2015). День вибраний не випадково -  18 серпня Євгену виповнилося б 25 років.

На заході були присутні мама та рідні Євгена Рєпіна, викладачі, волонтери, працівники Рівненського міського військового комісаріату, військовослужбовці Збройних сил України.

Тетяна Василівна, мама загиблого героя, зі сльозами на очах згадувала дитячі роки сина, його непосидючість та життєрадісність.

Тітка Євгена Людмила Василівна повідала присутнім про характер та захоплення племінника, його бажання швидко жити.

Викладач Технічного коледжу НУВГП Шваєнко Алла Юріївна пригадала ті роки, коли Женя навчався у коледжі. Також вона розповіла про музей Технічного коледжу НУВГП, у якому є інформація і про Євгена Рєпіна.

Про своє знайомство з Євгеном та його батьком Віктором Логвиненком  згадувала Мобіло Любов Ананівна. Любов Ананівна розповіла і про зародження волонтерського руху у Рівному.

Завершився захід виступом волонтерки, поетеси Вітрук Галини Григорівни, яка читала присутнім власні вірші, присвячені Євгену «Геркулесу».

 

Інна Черницька

науковий співробітник відділу нової та новітньої історії