У РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВІ АРХЕОЛОГІЧНІ ЗНАХІДКИ

3 жовтня 2019

3 жовтня 2019 року у Рівненському краєзнавчому музеї  відбулась прес-конференція на якій було презентовано результати досліджень Рівненської обласної археологічної експедиції на території Гощанського городища у вересні 2019 р. (керівник – Войтюк О.П. – завідуючий відділом давньої історії та археології РОКМ).

Вперше для бажаючих Олексій Войтюк продемонстрував знахідки цьогорічного дослідження. Серед віднайденого археологічного матеріалу: людське поховання (жінка 30-40років) волино-люблінської культури 4-3 тис. до н.е., накладка римської доби, розвали горщиків празької культури давньоруського часу, металеві вироби давньоруського періоду. За допомогою слайдів О.Войтюк продемонстрував хід експедиції та показав вищезгадані предмети.

Прес-конференцію відвідали науковці, музейники, представники ЗМІ, представник влади Гощанського району (Дмитро Ткачук) та керівник Гощанського музею Валерій Бейлах.