ЩОРІЧНА ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОЙШЛА У РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

7 жовтня 2019

4 жовтня 2019 року у Рівненському краєзнавчому музеї пройшла 14 історико-краєзнавча конференція -«Краєзнавчі та музеєзнавчі дослідження Волині: минуле, сучасне, майбутнє.»

На конференцію зібралися науковці з Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Львівщини, Волинської та Харківської областей, м. Київ та м.Маріуполь. Науковці піднімали важливі питання, дискутували , спілкувалися про розвиток музейної справи .

Зі своїми доповідями виступили: Олександр Булига, Олександр Бейдик (м.Київ), Надія Стоколос, Богдан Прищепа, Андрій Корчак, Єва Філіпович, Наталія Гавриш, Валентина Данілічева.

О 14.00 учасники конференції продовжили роботу в ході поїздки до Тараканівського форту.

Надія Шаюн

ст. науковий співробітник відділу маркетингу, розвитку та фінансування