ТЕАТРАЛІЗОВАНИЙ ЗАХІД "ВІД СТАРОВИННИХ РУКОПИСНИХ КНИГ ДО СУЧАСНИХ КРЕАТИВНИХ"

16 жовтня 2019

15 жовтня 2019 року в Літературному музеї Уласа Самчука відбувся ексклюзивний театралізований захід для школярів «Від старовинних рукописних книг до сучасних креативних». Почесний гість та учасник – науковий працівник Острозького музею книги і друкарства Анатолій Хеленюк. Під час заходу відбулося знайомство рівненських учнів зі стародруками Острозького музею книги і друкарства. А також була театралізована розповідь Анатолія Хеленюка про створення рукописів та стародруків. Олена Медведєва розповіла діткам про вишивані книги і  сучасні арт-буки та провела авторську екскурсію «Креативна книга Рівного».  На заході учні  мали змогу писати на папері пір’їною та вишивати голкою на полотні уривок із «Волині» Уласа Самчука.

Оксана Семчишина

завідувачка сектору "Літературний музей Уласа Самчука"