У МУЗЕЇ БУРШТИНУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВУ КОМПОЗИЦІЮ "ПОЛІСЬКІ ЯНГОЛЯТА"

11 листопада 2019

8 листопада  2019 р. у Музеї бурштину відбувся мистецьких захід "Поліські янголята". В рамках свята пройшла презентація нових експонатів, виготовлених майстринею декоративно-ужиткового мистецтва Вікторією Киcиленко. Захід провели старші наукові співробітники - Юлія Терешкович і Світлана Гривюк, які ознайомили гостей з життєвим і творчим шляхом майстрині - пані Вікторії. Вона розповіла присутнім про свою роботу "Поліські янголята" та подякувала за співпрацю з музеєм. Композиція крилатих охоронців виконана з домотканого льняного полотна та оздоблена великою кількістю бурштину різних відтінків. Вони уособлюють сім'ю янголів родом з Поліського краю. На презентації була присутня ще одна майстриня-аматор, яка тісно співпрацює з Музеєм бурштину-Леся Веселовська. Саме вона працювала над оздобленням бурштином нових музейних експонатів. Серед виступаючих були: голова Рівненської організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька, талановита рівненська письменниця Тетяна Сладковська, знана у мистецьких колах як Тата Рівна. Актори ГО "ЛІТЕКО" на чолі з Людмилою Спасюк  відтворили історію Поліського краю та незаконного видобутку бурштину. На захід був запрошений талановитий рівнянин, учасник телепроекту "Голос Діти"- Назар Власюк. Молодий співак виконав пісню "Моє місто". По завершенні заходу ведучі щиро подякували куратору та меценату Музею бурштину Іванні Губановій-людині, яка всіляко сприяє популяризації та розвитку музею.  На презентації були присутні ЗМІ, наукові співробітники РОКМ, працівники Малої Академії наук в Рівненській області, Рівненського Будинку вчених, представники громадських організацій.