РОБОТИ КИЇВСЬКИХ СТУДЕНТІВ-ДИЗАЙНЕРІВ ПРЕЗЕНТУВАЛИ У РІВНЕНСЬКОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

12 листопада 2019

11 листопада 2019  р.у актовій залі Рівненського краєзнавчого музею відбулась  презентація виставки «IDENTIFY».

«IDENTIFY»- це продовження виставки «Лого знак»дизайнера  Олексія Штрамило, яка попередньо експонувалась в Рівненському музеї. Тільки цього разу пан Штрамило презентує виставку робіт своїх учнів – студентів кафедри дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відкрив виставку Олексій Литвин – голова спілки дизайнерів Рівненщини, який подякував усім, хто прийшов на презентацію та висловив надію, що подібний проект матиме продовження.

Про представлені доробки більш детально розповів усім присутнім  старший викладач кафедри дизайну університету Олексій Штрамило. Пан Олексій зауважив, щовиставка присвячена роботам в галузі айдентики та яскраво показує пошуки, експерименти та досягнення молодих дизайнерів, що опановують професію під керівництвом досвідченого фахівця, а також підходи, методи та ціннісні орієнтири.