"ВИШИВАНЕ РІЗДВО У КАЗКОВІЙ МАЙСТЕРНІ СВЯТОГО МИКОЛА"

18 грудня 2019

18 грудня 2019 року в Літературному музеї Уласа Самчука був проведений майстер-клас  «Вишиване Різдво» у казковій майстерні Святого Миколая».  Маленькі рівненські  школярики 3-Г класу  ЗОШ №26  разом з креативною майстринею Оленою Медведєвою  вправлялися у  техніці декупаж та вишивали чарівними голками маленькі візерунки для своїх новорічних оберегів. Дітки творили власні ялинкові прикраси – янголята, рукавички, будиночки, сніжинки. Таким чином було поєднано вміння прикрасити новорічну красуню  ялинку з давньою українською традицією вишивання. А також під час майстер-класу була проведена лотерея, в якій школярі, вчителі та журналісти мали нагоду виграти новорічні подарунки. На завершення заходу майстриня Олена Медведєва провела коротеньку авторську екскурсію про «Креативну книгу Рівного» для гостей -третьокласників та їх вчителів.

Оксана Семчишина

завідувачка сектору "Літературний музей Уласа Самчука"