"БУРШТИНОВИЙ ВЕРТЕП"

20 грудня 2019

19 грудня у "Музеї бурштину" відбувся благодійний захід "Бурштиновий вертеп" за участю вихованців КЗ "Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" РОР.

У святковій атмосфері дітей зустрів Дмитро Наумов (завідуючий відділу природи) в образі Святого Миколая, привітав усіх зі святом та подарував солодкі подарунки. Працівники музею розповіли про це надзвичайно важливе свято, на яке чекають не лише діти а й дорослі. Образ Святителя Миколая - це уособлення високих моральних цінностей, добра та милосердя.

У межах святкового заходу майстриня прикладного- ужиткового мистецтва провела майстер-клас по виготовленню ляльки-вертівки, яка служитиме оберегом кожній дитині. По завершенню заходу музейники частували дітей узваром, імбірним печивом та фруктами.

Світлана Гривюк

ст.науковий співробітник РОКМ