ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З РІВНЕНСЬКИМ ЛІРНИКОМ АНДРІЄМ ЛЯШУКОМ

16 січня 2020

15 січня у Рівненському краєзнавчому музеї відбулася творча зустріч із відомим рівненським музикантом Андрієм Ляшуком.

Впродовж місяця, починаючи з 13 грудня минуло року, в музеї діяла виставка «Традиційні музичні інструменти».  Окрім  музичних раритетів, які зберігаються в музейній колекції, на виставці була представлена власна колекція різноманітних музичних інструментів музиканта і співака Андрія Ляшука.

Розпочався захід із звучання трембіти, яку Андрій Ляшук приніс на закриття виставки. Впродовж вечора музикант демонстрував усім присутнім гру на різноманітних музичних інструментах,  виконував пісні, думи, канти, а ще колядував.

На виставці, окрім музичних інструментів (бандури, кобзи, скрипки, цитри, дудки-викрутки, сопілки, свистунці  тощо)  представлені живопис  художників М.Сівака, Н. Дейнеки,  графіка О.Сергеєвої, роботи різьбярів І.Коваленаса, Л. Тимощука.

Подарунком для всіх присутніх став виступ дітей із КЗ "Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ст." РОР.

На творчий вечір завітали друзі музиканта, музейники та шанувальники української народної музики.