У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРОЙШЛА ЛЕКЦІЯ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ В УМОВАХ ПРОВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ

16 січня 2020

15 січня  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї  Теліженко Сергій - кандидат історичних наук, науковий співробітник Відділу археології Криму та Північно-Західного Причорномор'я Інституту археології НАН України прочитав лекцію на тему: «Ситуація з археологічною спадщиною в умовах проведення військових дій (Луганська область)".

Під час лекції дослідник демонстрував фото та карто-схеми пам’яток археології, які були виявленні на окупованій території і розповів про стан збереження археологічної спадщини Луганської області.

Лектор звернув увагу на можливі наслідки ведення військових дій на території знаходження культурних пам’яток та запропонував ряд рекомендацій для їх збереження не дивлячись на складну ситуацію в державі.

Окрім музейників, лекцію відвідали Юрій Калітинький –начальник відділу охорони історико-культурної спадщини управління культури і туризму РОДА та Юрій Фаєвський – головний спеціаліст управління культури та туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради.