ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "СТОРІНКАМИ МИСТЕЦЬКОГО ЛІТОПИСУ: В. ЄМЕЛЬЯНОВ ТА І. ЧИЧЕЛАНОВ"

5 лютого 2020

4 лютого 2020 р. у виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки: «Сторінками мистецького літопису: В. Ємельянов та І. Чичеланов». Виставка створена з нагоди 105-річчя від дня народження Василя Ємельянова та 100-річчя від дня народження Івана Чичеланова – рівненських художників, які творили у Рівному у 50-90-х рр. ХХ ст.

На виставці представлено близько тридцяти картин художників, виконаних олійними фарбами та аквареллю. На них зображені мальовничі куточки нашого міста та області. Ці роботи зберігаються у фондах Рівненського обласного краєзнавчого музею.

На презентацію завітали члени Рівненської Обласної Організації Національної Спілки художників, начальник відділу охорони історико-культурної спадщини – Юрій Калітинський, художниця із Луцька – Оксана Ядчук-Мачинська, директор Здолбунівського краєзнавчого музею – Олег Тищенко та небайдужі до художього мистецтва рівняни.

Надія Шаюн

ст. науковий співробітник відділу маркетингу, розвитку та інвестування

Translated by Liliya Tolstukha