У ЛІТЕРАТУРНОМУ МУЗЕЇ УЛАСА САМЧУКА ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВИШИТІ МІНІАТЮРИ ОЛЕНИ МЕДВЕДЄВОЇ

26 травня 2020

У Літературному музеї Уласа Самчука відбулася довгоочікувана презентація вишитих мініатюр «Великодній триптих» письменниці, майстрині народної творчості, лауреатки літературної премії ім. У. Самчука Олени Медведєвої.

Відомий письменник, заслужений журналіст України, лауреат літературної премії ім. У. Самчука Віктор Мазаний зазначив, що роботи рівненської майстрині світового рівня, вони унікальні та самобутні.

Майстринею вишито три мініатюри на новозавітну тематику: «Молитва «Отче наш», «Притча про блудного сина», «Гімн любові».

Обрані такі уривки зі Святого Письма, які розкривають суть християнської віри, надії та любові.

Вага однієї книжки - 90 грамів, кількість сторінок - 18, висота - 9,2 см, ширина - 8,5 см.

Усі три мініатюри ручної роботи, виготовлені із лляного полотна, робота над якими тривала кілька місяців.

Принагідно зазначимо, що роботи Олени Медведєвої знаходяться в експозиції Літературного музею Уласа Самчука і після закінчення карантину їх зможуть побачити відвідувачі.

Оксана Семчишина

завідувачка сектору «Літературний музей Уласа Самчука»