"ПОЕЗІЯ ПІД СТОЛІТНІМ ДАХОМ"

30 липня 2020

У Рівненському  обласному краєзнавчому музеї триває  робота над мистецьким проєктом "Поезія під столітнім дахом". На старовинному горищі музею талановиті рівненські поети читають власні твори на різноманітну тематику, а робоча група готує відеосюжети, які  будуть викладені в інтернет мережу.

Автори ідеї ставлять за завдання привернути увагу громадськості до творчості молодих поетів та популяризувати поезію знаних майстрів поетичного слова; представити  Рівненський краєзнавчий музей як унікальний майданчик для реалізації кроссекторальних проєктів.

Робоча група:
Тетяна Самсонюк - автор та керівник проєкту;
Дмитро Маслов - адміністратор, технічне забезпечення;
Тимур Тимченко - відеооператор, режисер;
Василь Черенков - художник.
Перший відеовірш можна переглянути на YOUTUBE каналі Рівненського обласного краєзнавчого музею: https://www.youtube.com/watch?v=Z9UbpkGHE7U&list=PLkwBigh1UXtovH-TBZ6QTaEAe79Cd3aTl&index=2&t=0s

The Rivne Regional Museum of Local Lore is working on the art project "Poetry under a Century Roof". In the ancient attic of the museum, talented Rivne poets read their own works on various topics, and the working group is preparing videos that will be posted on the Internet.

The authors of the idea set the task to draw public attention to the work of young poets and to promote the poetry of famous masters of the poetic word; to present the Rivne Museum of Local Lore as a unique platform for the implementation of cross-sectoral projects.

Workgroup:
Tetyana Samsonyuk - author and project manager;
Dmytro Maslov - administrator, technical support;
Timur Tymchenko - videographer, director;
Vasil Cherenkov - an artist.
Translated by Lilia Tolstukha