ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ВИШИВАНІ МОТИВИ"

25 серпня 2020

25.08.2020р. у другий день марафону «Від Дня Незалежності до Дня міста» на подвір'ї Рівненського обласного краєзнавчого музею відбулась презентація робіт рівненських вишивальниць.

Свої роботи представили: Раїса Цапун - фольклорист, етнограф, збирачка та виконавиця українського пісенного фольклору, автор публікацій із традиційної культури України,Зоя Романова – вишивальниця, дизайнер одягу, Ніна Гіроль – майстер народної творчості, керівник гуртка «Вишиванка» ЗОШ №11, Орися та Людмила Рябунець, Мякота Ольга, Юлія Гончарова та Віра Нестерук.

Кожна із вишивальниць є постійним учасником фольклорно-етнографічного свята «Музейні гостини».

Запрошені на свято майстрині не тільки представили свої роботи, а й розповіли про техніки вишивання, які вони використовують, закликали дівчат долучатися до цього мистецтва, адже воно виховує акуратність, естетичний смак і, найголовніше, зберігає українські народні традиції.